با تصمیم سرمربی جدید استقلال مهاجم نیجریه ای این تیم از جمع آبی ها کنار گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ورزش سه، گادوین منشا در بازی با پدیده زمانی که متوجه شد در لیست استقلال جایی ندارد حاضر نشد روی نیمکت بنشیند که این موضوع باعث شد فرهاد مجیدی برخورد جدی با این بازیکن داشته باشد.

 

گادوین منشا که در طول دوران حضورش در استقلال حاشیه چندانی برای این تیم ایجاد نکرده بود در بازی با پدیده زمانی که متوجه شد در ترکیب استقلال جایی ندارد از سرمربی تیمش خواست که در لیست ۱۸ نفره هم نباشد و از سکوها بازی تیمش برابر پدیده را تماشا کند که البته وینفرد شفر واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداد اما فرهاد مجیدی در اولین اقدام خود به عنوان سرمربی این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داد.

نکته جالب اینکه در بازی با پدیده فرشید باقری نامش در لیست استقلال قرار نداشت اما بعد از امتناع منشا او نامش به لیست استقلال اضافه شد و چند دقیقه ای هم در این بازی به میدان رفت.

گادوین منشا امروز طبق روال روزهای گذشته به محل تمرین آمد تا در کنار آبی‌پوشان تمرین کند اما فرهاد مجیدی این اجازه را به او نداد و او بعد از مدتی تماشای تمرین آبی‌پوشان محل را ترک کرد.گادوین منشا که در پرسپولیس بازیکن پرحاشیه ای بود حالا در اختیار باشگاه قرار گرفته است و مدیران این باشگاه باید در مورد ادامه حضور او تصمیم گیری کنند.

منشا در تعطیلات نیم فصل از پرسپولیس به استقلال آمد و در این مدت توانسته یک گل و دو پاس گل را به نام خود ثبت کند.