مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت:‌ ما با باشگاه‌ها قرار داد می‌بندیم و بنابراین قاعده‌اش این است که باشگاه اجاره کننده باید هزینه‌ها را پرداخت کند.

به گزارش خبرگزاری ایلتنا و به نقل از فارس، یکی از تبعات اتفاقات مسابقه پرسپولیس و سپاهان خسارات وارد شده به ورزشگاه آزادی بود که هنوز مشخص نیست هزینه این خسارات توسط چه مرجعی پرداخت خواهد شد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز گذشته   اعلام کرد “هرکس به ورزشگاه خسارت زده خودش خسارت بدهد”  اما ظاهرا از لحاظ قانونی پرداخت این هزینه‌ها بر عهده باشگاه پرسپولیس است مگر اینکه مراجع تصمیم گیرنده فدراسیون فوتبال، رای دیگری را صادر کنند.

علی اکبر شعبانلو، مدیر مجموعه ورزشی آزادی در مورد خسارات وارد شده به استادیوم فوتبال این مجموعه گفت:‌ رقم دقیق این خسارات هنوز مشخص نیست اما در حال حاضر حدود ۲۰۰میلیون تومان برآورد شده است.

شعبانلو در پاسخ به این سوال که کدام قسمت ورزشگاه بیشتر آسیب دیده و آیا جایگاه پشت دروازه که در اختیار هواداران سپاهان بوده خسارات بیشتری داشته یا قسمت‌های دیگر، گفت:‌ عمده خسارت‌ها در همین جایگاهی است که به آن اشاره کردید اما همانطور که گفتم میزان خسارت‌ها هنوز به طور دقیق مشخص نشده است.

وی در مورد اینکه مجموعه ورزشی آزادی هزینه خسارت‌ها را از چه مرجعی دریافت می‌کند، گفت:‌ ما با باشگاه‌ها قرار داد می‌بندیم و بنابراین قاعده‌اش این است که باشگاه اجاره کننده باید هزینه‌ها را پرداخت کند. با اینحال احتمالا آن‌ها نیز تابع ضوابط سازمان لیگ هستند و شاید باید منتظر تصمیم کمیته انضباطی بمانند. به هرحال ما منتظر نمی‌مانیم و تا جاییکه بتوانیم در این فرصت کم، ورزشگاه را برای بازی فردا آماده می‌کنیم.

مدیر ورزشگاه آزادی در مورد اینکه آیا با باشگاه پرسپولیس در مورد خسارات وارد شده، صحبتی انجام داده‌اند، گفت:‌ما با این باشگاه مکاتبه داشته‌ایم و در آینده نیز وقتی رقم دقیق خسارت‌ها مشخص شود بازهم مکاتبه خواهیم کرد.

انتهای پیام/