آیت الله رئیسى، رئیس قوه قضاییه در صدر هیات بلندپایه قضایى لحظاتى پیش وارد استان سیستان و بلوچستان شد.

به گزارش خبرگزاری ایلتنا به نقل از میزان، آیت الله رئیسى، رئیس قوه قضاییه در صدر هیات بلندپایه قضایى لحظاتى پیش وارد استان سیستان و بلوچستان شد.

همزمان با ورود رئیس قوه قضاییه به فرودگاه زاهدان، مقامات قضایى، دولتی، انتظامى و نظامى و سران طوایف این استان براى استقبال از آیت الله رئیسى در فرودگاه حاضر شدند.

به گفته رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان همزمان با سفر رئیس قوه قضاییه به این استان شش هئیت از مسئولان عالی رتبه قضایی به شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان اعزام و مسایل و مشکلات قضایی مردم در این شهرستان‌ها را بررسی می‌کنند که مشکلاتی که توسط این هئیت در استان جمع آوری می‌شود در جلسه مسئولان عالی رتبه قضایی بررسی و تصمیمات لازم برای حل آن‌ها اتخاذ می‌گردد.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی گفته است دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با نخبگان، دیدار با اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های استان، دیدار با روحانیون شیعه و سنی در استان، دیدار با قضات و کارکنان دادگستری استان، حضور در شورای اداری و بررسی مشکلات قضایی استان و تصویب مصوبات برای رفع مشکلات دستگاه قضایی از مهمترین برنامه‌های سفر رئیس قوه قضاییه به استان است. همچنین بازدید از مناطق سیل زده منطقه سیستان نیز در دستور کار رئیس قوه قضاییه قرار دارد.

انتهای پیام/ ت۴۴