به گزارش خبرگزاری ایلتنا به نقل از مهر، حجت‌الاسلام محمد محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر رهبر انقلاب اسلامی دیروز سه‌شنبه ۱۰ادیبهشت از سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرده و با محسن جوادی رئیس نمایشگاه دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار، نمایشگاه کتاب تهران را دروازه ورود مردم و علاقه‌مندان به حوزه مطالعه و کتاب […]

به گزارش خبرگزاری ایلتنا به نقل از مهر، حجت‌الاسلام محمد محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر رهبر انقلاب اسلامی دیروز سه‌شنبه ۱۰ادیبهشت از سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرده و با محسن جوادی رئیس نمایشگاه دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار، نمایشگاه کتاب تهران را دروازه ورود مردم و علاقه‌مندان به حوزه مطالعه و کتاب به عرصه علم دانست و با تاکید بر اینکه این نمایشگاه بسیار مهم و حائز اهمیت است، گفت: فرصت ده روزه برای این پدیده بزرگ، کم است و بهتر بود زمان برگزاری نمایشگاه افزایش می‌یافت.

رئیس دفتر رهبر انقلاب افزود: به‌دلیل وجود کتاب‌های متنوع در نمایشگاه کتاب، علاقه‌مندان می‌توانند به‌راحتی دنبال هر کتابی که هستند بروند و هر کس با توجه به علاقه خود و حیطه موردنظر می‌تواند به‌راحتی کتاب را از این نمایشگاه تهیه کند.

محمدی گلپایگانی همچنین از خوش‌رویی و تواضع غرفه‌داران در برخورد با مردم ابراز خرسندی کرد و با تاکید بر اهمیت معارف اهل بیت (ع) گفت: معارف اهل بیت (ع) آنقدر غنی و با محتوا هستند که حتی ما یک‌صدم گفته‌ها و نوشته‌های این بزرگان را نتوانسته‌ایم تاکنون درک کنیم. کُتبی از قبیل نهج‌البلاغه، عهدنامه‌ی مالک اشتر و صحیفه سجادیه، هر کدام دنیایی از معارف اهل بیت (ع) هستند و لزوم حضور کتب دینی و عرفانی در این نمایشگاه به دلیل ارتباط مستقیم با مخاطبان و عموم مردم ضروری است.