محمد صلاح که در بازی با نیوکاسل دچار مصدومیت شده بود نمی تواند به موقع خود را به بازی حساس فردا شب برابر بارسا برساند.

به گزارش “ورزش سه”، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پیش از حضور در نشست خبری بازی با بارسلونا و در مصاحبه اختصاصی با شبکه مووی استار، در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت محمد صلاح گفت:« شرایط او نسبت به دو روز پیش بهتر است ولی فردا مقابل بارسا به میدان نخواهد رفت چرا که شرایط سلامتی او از هر چیز دیگری مهمتر است.»

به این ترتیب قرمزها مهمترین بازیکن خود برای جبران شکست ۳-۰ بازی رفت را در اختیار نخواهند داشت.

همچنین امروز صبح رسانه‌های مصری نیز گزارش داده بودند که محمد صلاح نمی‌تواند فردا سه‌شنبه در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مسابقه لیورپول و بارسلونا در آنفیلد به میدان برود.

این خبر اولین بار توسط رسانه ورزشی یلا کره در کشور مصر مطرح شده و سپس توسط رادیوی سدنا سر اسپانیا بازپخش شده است. امروز دیگر رسانه‌های اسپانیایی نیز به نقل از رسانه مصری، خبر عدم حضور صلاح در بازی روز سه‌شنبه لیورپول و بارسا را پوشش داده‌اند.

یلا کره، رسانه ورزشی معتبر مصری گزارش داده که صلاح روز دوشنبه صبح بار دیگر تحت معاینات پزشکی قرار خواهد گرفت تا پزشکان آخرین نظر را درباره امکان حضور او در بازی مقابل بارسلونا اعلام کنند ولی این رسانه مصری می‌گوید از منابع خود مطلع شده که وضعیت صلاح اصلاً به گونه‌ای نیست که احتمال چراغ سبز نشان دادن پزشکان لیورپول به او برای بازی کردن در روز سه‌شنبه بالا باشد.

در بازی رفت دو تیم در این مرحله که در استادیوم نوکمپ برگزار شد و در نهایت با پیروزی ۳-۰ یاران لیونل مسی به پایان رسید صلاح یکی از فعال‌ترین ستاره‌های لیورپول بود. صلاح بعد از بیرون رفتنش از زمین در بازی با نیوکاسل هم به خبرنگاران گفته بود باید منتظر بمانند تا روند عادی بررسی‌های پزشکی انجام شود و بعد از آن است که مشخص می‌شود او در بازی برگشت مقابل بارسا بازی خواهد کرد یا نه که در نهایت چنین نشد.