رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح از برنامه ریزی این بنیاد برای حمایت از سریال حضرت موسی (ع) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلتنا به نقل از فارس، سید محمد یاشار نادری گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته در جلسات متعددی که با دست اندرکاران و عوامل این سریال ارزشمند برگزار شد بنا داریم با حداکثر توان و ظرفیت و استفاده از همه امکانات سخت افزاری، لجستیکی و پشتیبانی از این سریال حمایت کنیم.

وی افزود: روز گذشته جلسه‌ای  با تهیه کننده متعهد این سریال آقای سیداحمد میرعلایی داشتیم و به توافقات خوبی رسیدیم. دو مجموعه این بنیاد یعنی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس با تمام توان پای کار این اثر ارزشمند خواهند بود.

رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح افزود: این سریال که با سرمایه‌گذاری هوشمندانه رسانه ملی تولید می‌شود،  به عنوان یک پروژه استراتژیک در سطح ملی و فراملی تاثیرات بسیار زیادی خواهد گذاشت و امید است که همچون سریال پر بیننده و موفق یوسف پیامبر به کارگردانی هنرمند والامقام و متعهد به هنر ارزشی و قرآنی استاد فرج الله سلحشور در سطح کشور و جهان اسلام بدرخشد و سفیر فرهنگی مناسبی انقلاب اسلامی باشد.

وی ضمن طلب عافیت عاجل و شفای کامل برای جمال شورجه، کارگردان این سریال گفت: الحمدالله در ملاقاتی که با جمال شورجه داشتیم به دعای خیر مردم و دوستداران هنر والا و ارزشی، شرایط بیماری این هنرمند برجسته جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی رو به بهبود است و انشاءالله به زودی در کمال صحت و سلامت ایشان با حضور در عرصه جهاد فرهنگی انتظار مشتاقان هنر متعهد قرآنی را پایان می‌بخشد و کار به مرحله اجرایی خواهد رسید.

آثار ارزشمند این پیشکسوت عرصه هنر انقلاب هیچگاه از اذهان زدوده نخواهد شد و قطعا این سریال که بر مبنای متون روایی و تفاسیر قرآنی نگاشته شده است با حضور ایشان غنای کیفی افزون تری خواهد یافت.

وی در پایان با اشاره به ماموریت و فلسفه ذاتی و وجودی بنیاد فرهنگی روایت فتح گفت: ظرفیت بنیاد فرهنگی روایت فتح و مجموعه‌های تخصصی این بنیاد با تمام توان و امکانات مادی و معنوی با سرمایه عظیم نیروهای مومن و متعهد فرهنگی در بین اقشار گوناگون و هنرمندان، آماده‌ایم تا از آثار فاخر هنر متعهد و ارزشی حمایت همه جانبه داشته باشیم و این همکاری تشریک مساعی را وظیفه خود در راه نشر و توسعه اهداف فرهنگی نظام می‌دانیم.

انتهای پیام/ ت۴۴