باشگاه پرسپولیس مشکلی برای تمدید قرارداد سرمربی تیم فوتبال خود ندارد و به احتمال زیاد برانکو ماندنی است.

قرار است بعدازظهر امروز (دوشنبه) جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شود. محوریت این جلسه بحث نقل‌وانتقالات این تیم برای فصل آینده است.

خبر دیگر از پرسپولیس اینکه، قرار است کمیته‌ای در باشگاه پرسپولیس برای نقل‌وانتقالات این باشگاه تشکیل شود تا این کمیته بتواند به صورت اختصاصی این موضوع را مدیریت و در آن فعالیت کند.

همچنین با وجود اینکه بار‌ها از سوی برانکو و مسئولان باشگاه پرسپولیس گفته شده که سرمربی این تیم فعلا فهرستی برای نقل‌وانتقالات در اختیار باشگاه قرار نداده، اما این روز‌ها اسامی زیادی از نفرات ورودی و خروجی پرسپولیس به گوش می‌رسد.

در همین ارتباط، برانکو هنوز هیچ اسمی مبنی بر فهرست نقل‌وانتقلاتی به باشگاه نداده و این باشگاه هم با هیچ بازیکنی مذاکره‌ای نکرده است. برانکو احتمالا پس از بازی با پارس جنوبی فهرست بازیکنان مدنظر خود را اعلام می‌کند.

در خصوص قرارداد برانکو ایوانکوویچ در حالی که این مربی تا پایان فصل آینده با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، اما در روز‌های گذشته بحث تمدید قرارداد او دوباره مطرح شده است.  شنیده می‌شود باشگاه مشکلی برای تمدید قرارداد سرمربی کروات ندارد و دو طرف به ادامه همکاری علاقه‌مند هستند. پرسپولیسی‌ها به تازگی ۵۰۰ هزار دلار از قرارداد سرمربی تیم خود را پرداخت کرده‌اند و احتمالا برانکو قراردادش را برای ۳ فصل دیگر با پرسپولیسی‌ها تمدید خواهد کرد.