سامسونگ برای مخفی کردن حفره روی نمایشگر Galaxy S10 خلاقیتی جالب را پیاده‌سازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایلتنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند خواهان یک گوشی با حفره به جای ناچ گسترده روی نمایشگر آن هستند و با طراحی یک والپیپر هوشمندانه این حفره می‌تواند مخفی یا استتار شود. با در نظر گرفتن این مسئله، سامسونگ به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد حفره روی صفحه نمایش Galaxy S10 را با والپیپرهایی بر اساس شخصیت‌های استودیوهای دیزنی و پیکسار مخفی کند تا کاربران از نگاه کردن به آن‌ها لذت ببرند. سامسونگ قصد دارد از شخصیت‌های انیمیشن‌های The Incredibles، Frozen و Zootopia برای این کار استفاده کند. البته، این والپیپرها برای دو گوشی Galaxy S10 و Galaxy S10e طراحی شده‌اند چرا که Galaxy S10 Plus دارای یک حفره به اندازه کپسول است. این تصاویر زمینه برای همه کاربران سامسونگ رایگان است.

 

سامسونگ همچنین اعلام کرده است که تصاویر پس‌زمینه خلاقانه‌ای به غیر از شخصیت‌های دیزنی ارائه کرده است که کاربران برای استفاده از آن‌ها می‌توانند به گلکسی استور مراجعه کنند و حفره نمایشگر Galaxy S10 خود را بپوشانند. سامسونگ امیدوار است که در همکاری با شرکت‌های دیگری به جز دیزنی و پیکسار بتواند گزینه‌های دیگری هم در اختیار کاربران گوشی‌های هوشمند خود قرار دهد. نمایشگر Infinity-O به سامسونگ اجازه می‌دهند تا این شرکت تجربه ارائه گوشی‌های بدون ناچ را به درستی به کاربران ارائه دهد.

استودیوی دیزنی همیشه رابطه خوبی با شرکت اپل داشته چرا که استیو جابز به مدت سال‌ها یکی از سهامداران عمده این شرکت بوده است اما خبر همکاری این شرکت انیمیشن‌سازی با سامسونگ در تولید ایموجی‌های واقعیت افزوده و اضافه کردن آن‌ها به گوشی‌های Galaxy S9 و+Galaxy S9 باعث حیرت‌زدگی همگان شد. با همکاری جدیدی هم که به تازگی اعلام شده، به نظر می‌رسد دیزنی و سامسونگ روابط بهتری از قبل دارند.

انتهای پیام/ ت۴۴