وکیل شهردار اسبق تهران در مورد پرونده قتل میترا استاد، گفت: هنوز آقای نجفی را ملاقات نکرده‌ام؛ باید وی را ببینم و از جزئیات حادثه مطلع شوم.

 به گزارش خبرگزاری ایلتنا، سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل شهردار اسبق تهران در گفت‌وگو باخبرگزاری فارس، در رابطه با پرونده موکلش، گفت: هنوز آقای نجفی را ملاقات نکرده‌ام باید وی را ببینم و از جزئیات حادثه مطلع شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته شده «قتل غیرعمد صورت گرفته است»، گفت: این موضوع را باید دادسرا اعلام کند و این در حالیست که بنده هنوز پرونده را نخوانده‌ام و در این مورد اظهارنظری نکرده‌ام.

علیزاده گفت: قرار شده است در روز شنبه بازپرس پرونده را ببینم و همچنین ملاقاتی با آقای نجفی داشته باشم.

این وکیل دادگستری در مورد اینکه اظهارات گفته شده شهردار اسبق تهران در جلسات اولیه و در مقابل خبرنگاران بدون وکیل انجام شده، آیا قانونی بوده یا خیر، گفت: از قوه قضائیه این انتظار می‌رود که با این پرونده به صورت صد درصد قانونی برخورد کند و امیدوارم تا این لحظه هم این گونه بوده باشد؛ البته از لحظه‌ای که بنده وکالت این پرونده را به عهده گرفته‌ام، در هر کجا که کار غیرقانونی ببینم حتماً اقدام خواهم کرد، در عین حال بازپرسی که برای این پرونده انتخاب شده است به نظر فردی مستقل و دانشمند است.

علیزاده گفت: در حال حاضر محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران همچنان در بازداشت است.

به گزارش فارس، میترا استاد همسر دوم نجفی دو روز پیش به ضرب گلوله توسط همسر خود به قتل رسید.

انتهای پیام/