تلویزیون در سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب و عید سعید فطر با پخش بیش از 70 فیلم سینمایی و تلویزیونی در چهار روز میزبان مخاطبان خود می‌شود.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن سکوت خدا، قیام ، روشنایی حقیقی ، “رگبار”، “مستاجر”، “وکیل مدافع”، “مسیر همیشگی”، “تصویر گمشده”، “بازگشت”، “پیشواز”، “هرگز دروغ نگو”، “فرشته‌ها با هم می‌آیند”، “گنج لاماراما”، “کریستوفر رابین”، “لونه زنبور”، “بره ناقلا”، “قهرمانان”، “ناردون”، “خانه‌ای کنار ابرها”، “سیانور”، “قاعده بازی”، “پیرمرد صد ساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و فرار کرد”، “نسیم شمال، باد جنوب”، “آن سوی مه”، “نبوغ شگفت انگیز”، “راه آبی ابریشم”، “یک پلیس و نصفی”، “مرد مورچه‌ای و زنبور”، “جرج کنجکاو”، “تغییر چهره”، “دژ سوق”، “سوار در غبار”، “به روح پدرم”، “خیال نقش”، “غریبه”، “وقتی مارنی آنجا بود”، “شازده کوچولو”، “پاکوچولو”، “کاپیتان کوسه”، “پا به پای آفتاب”، “اقبال کودک شجاع”، “آدم فضایی‌ها مشقهامو خوردن”، “جیم دگمه و لوکاس لوکوموتیو ران”، “استرداد”، “کیلومتر ۱۴″، “قتل در قطار سریع السیر”، “سیکاریو”، “داستان”، “لیلا”، “تی ۳۴″، “موگلی”، “دکتر وونگ در سفر”، “فرمانروا”، “دو نفر و نصفی”، “تاکسی ۵” ، “ایدی”،  “جومانجی”، “آشپزی با عشق”، “داری دیوونم می‌کنی”، “ای ایران”، “سارا کوچولو”، “فصل نرگس”، “دفتر کار”، “یواش یواش بگو”، “دوست من خرس”، “همسر” و “آنتوان فیشر” سه‌شنبه، چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه ۱۴، ۱۵، ۱۶ و ۱۷ خرداد مصادف با رحلت بنیانگذار انقلاب، قیام تاریخی ۱۵ خرداد و عید سعید فطر از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

 شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی “سکوت خدا” به کارگردانی راما قویدل، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: رعنا کمالی به عنوان پرستار وارد خانواده محمودیان می‌شود. نرگس محمودیان زنی ۵۰  ساله است که سال‌هاست به دلیل بیماری ناشناخته‌ای که بعد از سفر به مدینه عارضش شده رنج می‌برد. نرگس پسر جوانی به نام امیر محمد و دختری به نام هدی دارد. هدی با مهندسی به نام حامد ازدواج کرده است. رعنا عراقی و متولد کربلاست. امیر محمد پس از آن که همسرش او را ترک کرده مدتی دچار افسردگی شده و به تازگی از بیمارستان مرخص  شده است. هدی مخالف حضور رعناست چون معتقد است عراقی‌ها بهداشت مناسبی ندارند اما وقتی می‌بیند مادر حس خوبی دارد و دیگر از مردن حرف نمی‌زند رضایت می‌دهد بعد از چند روز یکی از دوستان نرگس به دیدنش می‌آید و انگشتری متبرک از کربلا برایش می‌آورد که … پروانه معصومی، بهناز جعفری، امیر آقایی و مهسا کرامتی در فیلم تلویزیونی “سکوت خدا” بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “قیام” به کارگردانی محمدرضا ورزی، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. داستان این فیلم در خصوص جریانات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره سلطنت محمدرضا پهلوی است و به وقایع مهم تاریخی همچون ۱۷ شهریور، کشتار کفن پوشان ورامین، کودتای ۲۸ مرداد، منزل حضرت امام خمینی (ره) در قم، کمیته ضد خرابکاری و … پرداخته شده است. حسین نورعلی، امیریل ارجمند، سعید نیکپور و شکرخداگودرزی در فیلم تلویزیونی ” قیام” بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “روشنایی حقیقی” به کارگردانی مجید سروینی، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. “روشنایی حقیقی” داستان کمال و رحیم، دو برادری است که سال‌هاست با هم اختلاف دارند، اما فرزندان آنها برای برگزاری یک مسابقه قرآنی با هم قول و قرار می‌گذارند. در تدارک این مسابقه دوستی عمیقی بین پسرعموها شکل می‌گیرد و این دوستی مسبب خیر شده و باعث می‌شود که کمال و رحیم هم اختلافات را پس از سالها کنار گذاشته اما …  مهرداد ضیایی، شیوا ابراهیمی، حسین شمس و حسن رستمانی در فیلم تلویزیونی “روشنایی حقیقی” هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “رگبار” به کارگردانی محمدرضا ورزی، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این فیلم اعدام انقلابی حسنعلی منصور را روایت می‌کند. سعید نیک پور، شکرخدا گودرزی، امیریل ارجمند و گوهرخیراندیش در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “مستاجر” به کارگردانی رحیم رحیمی پور، پنج شنبه ۱۶ خرداد ساعت ۹ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: حمید که با پدرش اختلاف دارد همراه با همسرش مریم خانه پدری را ترک می‌کند و در آپارتمانی اجاره‌ای ساکن می‌شوند که پیرمرد و پیرزنی بدقلق صاحب آن هستند و مستأجرهای بچه دار را نمی‌پذیرند. مریم که باردار است تلاش می‌کند که صاحب خانه و همسایه‌ها از باردار بودن او مطلع نشوند. پیرمرد و پیرزن صاحب خانه درصدد برمی آیند تا مدارکی دال بر آبستن بودن مریم پیدا کنند و به همین منظور او و شوهرش را تحت نظر می‌گیرند. روزی صاحب خانه یکی از مستأجرها را که سه فرزند دارد با حکم قانون وادار به تخلیه آپارتمانش می‌کند. حمید دوشادوش مستأجر رانده شده شهر را برای پیدا کردن سرپناهی مناسب زیر پا می‌گذارد. اما نتیجه‌ای نمی‌گیرد و … مهشید افشارزاده، عبدالرضا اکبری و پروین سلیمانی در فیلم سینمایی “مستاجر” هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “وکیل مدافع” به کارگردانی سوباش کاپور، پنج شنبه ۱۶ خرداد ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی آکشای کومار، آنو کاپور و هوما کورشی خواهیم دید: جلی یک وکیل تازه کار است که در دفتر حقوقی یک وکیل معروف کارآموزی می کند. او که مردی شوخ و خوش مشرب است کارش را جدی نمی‌گیرد و به همین دلیل در کارش چندان موفق نیست. یک روز زنی به نام حنا که همسرش به ناحق توسط پلیس کشته شده به دفتر آنها مراجعه می‌کند. جلی در ازای گرفتن مبلغی پول از حنا قول می‌دهد تا پرونده او را به جریان بیندازد اما این پول را صرف باز کردن دفتر حقوقی خود می‌کند. حنا متوجه شده و در روز افتتاحیه دفتر به سراغ جلی می‌رود و جلوی همه مهمانانش او را یک متقلب می‌خواند. جشن افتتاحیه خراب شده و همسر و پدر جلی او را مورد مواخذه قرار می‌دهند. جلی متنبه شده و …

فیلم سینمایی “مسیر همیشگی” به کارگردانی ژاومه کویت سرا، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی لیام نیسن، ویرا فارمیگا و سام نیل آمده است: مایکل یک فروشنده بیمه است که روزی یک‌بار بین محل کار و خانه با قطار در حال رفت‌وآمد است. بعد از تماس یک غریبه مرموز مایکل مجبور می‌شود تا هویت مخفی مسافری در قطار را قبل از آخرین ایستگاه کشف کند. همان‌گونه که او در حین گذر زمان برای حل این معما کار می‌کند، متوجه می‌شود که یک نقشه مرگبار در حال آشکار شدن است و مایکل ناخواسته وارد توطئه جنایی می‌شود که …

 شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی “تصویر گمشده” به کارگردانی امیر شهاب رضویان، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: مهندس هاتف پس از سی سال به علت مرگ پدر به ایران برگشته است. در آخرین صحبت‌ها، پدر به هاتف اخباری می‌گوید که در نتیجه او باید برای خانواده نزد زنی به نام مینا پایدار حلالیت بطلبد. هاتف پس از مرگ پدر به مکان‌های مختلفی که حدس می‌زند مینا در آن باشد سر می‌زند اما او را نمی‌یابد. او در پی این جستجوها در میابد که مینا در زمان مبارزه علیه رژیم شاه ناپدید شده است. در نهایت و پس از جستجوهای فراوانِ هاتف، مشخص می شود مینا که در روز ۷ مهر ۱۳۵۷ با هاتف قرار داشته، در هنگام حمله نیروهای امنیتی به تظاهرکنندگان علیه رژیم پهلوی، به ضرب گلوله سربازان کشته شده است و … سیامک احصایی، سیامک صفری، هدی ناصح و رابعه مدنی در فیلم تلویزیونی “تصویر گمشده” بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “بازگشت” به کارگردانی علی غفاری، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم در مورد مسعود حامدی مردی است که در زمان حکومت پهلوی کارمند شهربانی بوده است. در سال ۱۳۴۲، زمانی که مأموران ساواک برای دستگیری و تبعید امام خمینی(ره) به منزل ایشان می‌روند، وی راننده اتومبیلی بوده که امام را به ساواک منتقل می‌کند. زمانی که امام سوار بر اتومبیل شده‌اند، یک نفر عکسی از ایشان می‌گیرد که گوشه‌ای از چهره راننده که همان مسعود حامدی است نیز در آن پیدا است. دختر مسعود، الهام در کشور انگلیس مشغول تحصیل است، و این در حالی است که پدرش در ایران از ترس دستگیری و اعدام شدن در خانه‌ای مخفی شده و همه کارها و احتیاجاتش توسط مردی به نام قوامی برطرف می‌شود. الهام با دریافت خبر درگذشت مادرش، تصمیم می‌گیرد به ایران بیاید. این در حالی است که اطرافیان او به شدت وی را از رفتن به ایران منع می‌کنند. بالأخره الهام به ایران می‌آید و با قوامی دیدار می‌کند. او الهام را به شدت از اینکه با کسی ارتباط بگیرد بر حذر داشته اما … آتیلا پسیانی، حدیث فولادوند، رامبد شکرابی، سمیرا سیاح، هرمز سیرتی و زهرا سعیدی در فیلم تلویزیونی “بازگشت” هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “پیشواز” به کارگردانی سعید ابراهیمی فر، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. خلاصه داستان فیلم در مورد پدری است که به همراه همسر و پسر نوجوانش به محل تولدش که روستایی در اطراف کاشان است سفر می‌کند. او در خلال سفر، برای پسرش از خاطراتی از دوران کودکیش در روستا، که مصادف با روزهای انقلاب و بهمن ۱۳۵۷ است تعریف می‌کند. بهادر خان، مرد زورگو و بدجنسی است که بسیاری از زنان و بچه‌های روستا را، در کارگاه قالی بافیش به کار گرفته و به هر بهانه‌ای از دادن حق و حقوق آنها امتناع می‌ورزد. از سوی دیگر سید مهدی واعظ روستا، که در حسینیه حرف‌هایی بر خلاف نظام شاهنشاهی و ظلم و ستم آنها زده، توسط ساواک دستگیر شده و حسینیه نیز پلمپ شده است و …. جعفر دهقان، مینا نوروزی و اسماعیل سلطانیان در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “هرگز دروغ نگو” به کارگردانی داگ بیلیچ، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی دن گِلِن و ژاکلین اولیور خواهیم دید: هارولد پسر بچه‌ای است که همراه خانواده‌اش به شهری جدید نقل مکان کرده و نتوانسته با هم مدرسه‌ای‌هایش ارتباط درستی برقرار کند. وی که از سوی برخی از آنها مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد، به دروغ به آنها می‌گوید که پدرش یکی از اعضای مافیا و فردی بسیار خطرناک است و شواهد هم به گونه‌ای پیش می‌رود که همه مردم شهر به چشم عضو مافیا به خانواده هارولد نگاه می‌کنند. پس از این ماجرا، تمام هم مدرسه‌ای‌های هارولد به افرادش تبدیل می‌شوند و او از این رابطه شاد و خوشحال است. در همین زمان گروهی از خلافکاران که این شایعات را باور کرده‌اند، پدر را برای به قتل رساندن شخصی استخدام می‌کنند و …

فیلم سینمایی “فرشته‌ها با هم می‌آیند” به کارگردانی حامد محمدی، پنجشنبه ۱۶خرداد ساعت ۱ بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. فیلم روایتگر داستان زندگی روحانی جوانی به نام احمد است که با همسرش لیلا زندگی را به سختی و تنگدستی می‌گذرانند. احمد برای تأمین معاش خانواده، در کنار تحصیل در حوزه، به کار برق کشی ساختمان نیز اشتغال دارد و به همین خاطر بعضا از سوی هم درس‌هایش نیز مورد شماتت واقع می‌شود. در همین شرایط، همسرش حامله شده و پس از زایمان آنها صاحب سه فرزند سه قلو می‌شوند. با وجود اینکه انتظار می‌رود با آمدن این سه فرزند، زندگی احمد و لیلا با مشکل و بحران مواجه شود اما … جواد عزتی، نازنین بیاتی، رضا ناجی و الهام کردا در فیلم سینمایی “فرشته‌ها با هم می‌آیند” هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “گنج لاماراما” به کارگردانی جان اندریس اندرسون و لیزا ماریه جام لم، پنجشنبه ۱۶ خرداد ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی تاوا نووات نی، جان ایگاردن و نیلز جورگن کالستاد آمده است: پینکی در کودکی پدر خود را از دست داده است و فردی به نام انگشت دراز او را بزرگ کرده است. انگشت دراز دزد دریایی است. او به همراه کاپیتان دندان خنجری برای تصاحب گنج لاما راما به آن سرزمین می‌رود. پینکی نیز به طور اتفاقی با آنها همراه شده و باعث می‌شود که آنها به سرزمین لاماراما راه پیدا کنند. کاپیتان دندان خنجری و دوستانش مشغول سرقت دستگیر می‌شوند. در این بین برادر پادشاه لاماراما علیه شاه کودتا راه می‌اندازد و …

فیلم سینمایی “کریستوفر رابین” به کارگردانی مارک فارستر، پنجشنبه ۱۶خرداد ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی ایوان مک گرگور، هایلی آتول و برونت کارمیشل خواهیم دید: کریستوفر رابین سال‌هاست از عروسک‌های خود خداحافظی کرده و مردی پرکار است که از تفریح و استراحت غافل است. وینی پو که یکی از عروسک‌های اوست باقی دوستانش را گم می‌کند و تصادفا از کلبه کودکی کریس، سر از پارک روبروی خانه او در لندن در می‌اورد. کریس که نمی‌داند با یک عروسک سخنگو چه کند، عروسک را برمی‌دارد و علی رغم مشغله زیادش او را به خانه روستایی خانوادگی می‌رساند. کریس که مجبور بوده آخر هفته کار کند، از اینکه پو وقتش را تلف کرده عصبانی می‌شود و باعث می‌شود پو قهر کند اما پس از سقوط در چاله آبی تمام کودکی از را به یاد می‌آورد و برای شادی عروسک‌ها با هیولای فرضی انها می‌جنگد و …

فیلم سینمایی “لونه زنبور” به کارگردانی برزو نیک نژاد، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱ بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: دو پسرخاله به نام‌های صابر و مرتضی در عرصه دزدی فعالیت دارند و با تحویل گرفتن یک جعبه که پدر صابر از مهتاب می‌دزدد وارد دردسری بزرگ می‌شوند. مهتاب و برادرش پدر صابر را می‌کشند و صابر و مرتضی برای مراسم تدفین پدر صابر به شهرستان می‌آیند ولی بعد از ۱۰ روز به تهران برمی‌گردند و متوجه وجود مهتاب می‌شوند و ناچارند محموله دزدی پدر صابر که ارزش ۳۰ میلیاردی دارد را با خود ببرند ولی وقتی وارد آنجا می‌شوند می‌فهمند که آنجا تبدیل به کلانتری شده و آن‌ها فقط یک راه برای ورود به کلانتری داشتند و آن هم این بود که خود را سرباز جلوه دهند و موفق می‌شوند و متوجه می‌شوند که محموله‌شان در بازداشتگاه چال شده ولی در روز اول مأموریتی خطرناک برای آن‌ها پیش می‌آید که در آن مأموریت باید سارقان مسلح را بگیرند و مرتضی موفق به گرفتن آن‌ها می‌شود ولی یکی از کیسه‌های طلا توسط مهتاب و برادرش که دائم در حال تعقیب مرتضی و صابر هستند ربوده می‌شود و به هرحال صابر از ناحیه کتف تیر می‌خورَد و مجبور می‌شود به بیمارستان برود. او و سروان مطلبی با هم در بیمارستان بستری می‌شوند و مرتضی تلاش می‌کند تا جعبه را  بیرون در بیاورد ولی در همان موقع سرو کله مهتاب و برادرش پیدا می‌شود و … پژمان جمشیدی، محسن کیایی، بهاره کیان افشار، هومن برق نورد، و رعنا آزادی ور در فیلم سینمایی “لونه زنبور” هنرنمایی کرده‌اند.

انیمیشن سینمایی “بره ناقلا” به کارگردانی مارک برتون و ریچارد استارزاک، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: وقتی که بره ناقلا تصمیم می‌گیرد تا یک روز به خود استراحت دهد و کمی خوش بگذراند، هیجانی بیشتر از آن چه که فکرش را می‌کرده است نصیبش می‌شود! همه آن‌ها به شهر بزرگی وارد می شوند و همه چیز به هم می‌ریزد و …

فیلم سینمایی “قهرمانان” به کارگردانی خاویر فیسر، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. این فیلم با بازی خاویر گاتی یِرز، آتنیا ماتا و جوآن مارگالو داستان مارکو کمک مربی تیم مشهور بسکتبال است که در مسابقات حرفه‌ای کشوری به خاطر مشاجره کلامی و برخورد فیزیکی با سرمربی مشهور تیمش از باشگاه اخراج می‌شود. در همان شب او به دلیل سرعت غیرمجاز در رانندگی و تصادف با ماشین پلیس دستگیر شده و دادگاه او را به شش ماه حبس یا سه ماه خدمات اجتماعی مجازات می‌کند و مارکو ناچار می‌شود طی سه ماه آینده با تیمی از افراد معلول ذهنی و مبتلا به سندروم داون تمرین بسکتبال کند. او که از سوی دیگر به دلیل عدم توافق بر سر بچه‌دار شدن با همسرش سونیا نیز رابطه خوبی ندارد در فکر گریز از این حکم دادگاه است. ولی هیچ راهی به جز تن دادن به حکم ندارد. افراد تیم که هر کدام دچار معلولیت خاص هستند با ورود مارکو از او استقبال کرده و در تمیرینات سخت تیم شرکت می‌کنند. تیم آنها بعد از ثبت نام در مسابقات قهرمانی به رتبه دوم کشوری می‌رسد و به فینال راه می‌یابد که …

 شبکه سه سیما

فیلم سینمایی “ناردون” به کارگردانی فریدون حسن‌پور، پنجشنبه ۱۶خرداد ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این فیلم درباره فاضل پسری جوانی است که با پدرش کلشکور زندگی می‌کند. کلشکور ناخوش احوال است و درست لحظه‌ای که همه فکر می‌کنند در حال جان دادن است دوباره به دنیا باز می‌گردد. در روستای آنها قبرستانی وجود ندارد و قبرستان روستای بالای رودخانه هم پر شده است. درد نداشتن قبر باعث نگرانی کلشکور شده است. از طرفی چند سال پیش فاضل عاشق دختری به نام خاطره می‌شود که خانواده‌ها با ازدواج آنها مخالفت کردند و … امین حیایی، لیلا اوتادی و  مهران غفوریان در فیلم سینمایی “ناردون” هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “خانه‌ای کنار ابرها” به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۴:۳۰ به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود. داستان این فیلم در دهه ۶۰ می‌گذرد، جایی که دو دوست برای رسیدن به هدفی با یکدیگر همراه می‌شوند. که آشنایی آنها با مادر شهیدی در روند زندگی این دو تاثیرگذار خواهد بود. هدایت هاشمی، حامد کمیلی، آفرین عبیسی و نگار عابدی در فیلم سینمایی “خانه‌ای کنار ابرها” ایفای نقش کرده‌اند.

 شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی “سیانور” به کارگردانی بهروز شعیبی، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.داستان “سیانور” در دهه ۱۳۵۰ می‌گذرد. امیر و هما عضو سازمان مجاهدین خلق پیش از انقلاب اسلامی پس از مدتی یکدیگر را می‌یابند، در حالی که یک انتخاب بیشتر ندارند؛ ادامه همکاری با این سازمان و در نهایت بلعیدن سیانور یا زندگی و … مهدی هاشمی، هانیه توسلی، بابک حمیدیان، بهنوش طباطبایی و پدرام شریفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی “قاعده بازی” به کارگردانی احمدرضا معتمدی، پنجشنبه ۱۶خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم سینمایی درباره مردی است که دو زن، از محلات پایین و بالای شهر دارد و از هر کدام از این‌ها نیز فرزندانی دارد که زن‌ها و فرزندان از وجود یکدیگر بی خبرند…سعید پورصمیمی، فریده سپاه‌منصور، اکبر عبدی، داریوش ارجمند، جمشید هاشم پور، گوهر خیراندیش، الناز شاکردوست، حمید لولایی، علیرضا خمسه، محسن قاضی مرادی، انوشیروان ارجمند و ژاله صامتی در این فیلم سینمایی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی ” پیرمرد صد ساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و فرار کرد” به کارگردانی فلیکس هرنگرن، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی هالوک بیلگینر و میلیسا سوزن آمده است: پیرمرد صد ساله‌ای که قهرمان داستان است در روز تولدش از آسایشگاه سالمندان فرار می‌کند و یک راست به ایستگاه قطار می‌رود تا با اولین قطار از این شهر برود. اما ناگهان پسر جوان و خلافکاری یک کیف بزرگ را به او می‌سپارد تا به دستشویی برود اما همان لحظه قطار می‌رسد و پیر مرد با کیف سوار قطار می‌شود. این کیف پر پول بوده و متعلق به یک باند خطرناک مواد مخدر است. حالا همه افراد این گروه به دنبال کیف هستند که هر کدام بر اثر یک تصادف کمیک از پا در می‌آیند و سر از نقطه‌ای دور افتاده در می‌آورند. پیرمرد در میان این سفر طولانی دوستانی نیز پیدا می‌کنند. پیرمردی تنها و زنی مهربان و جوانی بی پول در این اتفاقات ناخواسته همراه پیرمرد می‌شوند و …

 شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی “کیس جوان” به کارگردانی اندرو ون دورن، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی رود فلتکامپ، حنا چنی، مونیک هنریک و هنس کستینگ آمده است: کیس بکلز پسر بچه‌ای خیال پرداز است که بارها از سوی معلم و والدینش به خاطر خیال پردازی‌های بی حد و حصرش مورد انتقاد قرار می‌گیرد. هرچند تمام این بزرگ‌ترهای زندگی‌اش در واقع کیس را به خاطر این قدرت خلاقیتش در دل ستایش می‌کنند. اما این میزان خیالاتی بودن بکلز با واقعیت زندگی‌اش به مقدار زیادی منافات دارد. کیس خانواده‌ای فقیر دارد. پدرش مغازه کفاشی‌ای دارد که کارش نگرفته و همیشه مقروض است و علاوه بر این دچار بیماری سل هم هست. عاقبت پدر کیس پس از مدت‌ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری می‌میرد و او و خانواده‌اش را تنها می‌گذارد. مادر کیس لوازم مغازه کفاشی را به حراج می‌گذارد و تلاش می‌کند از طریق خیاطی زندگیشان را بگذراند. کیس که می‌بیند مادرش نمی‌تواند از پس هزینه‌های زندگی برآید تصمیم به ترک تحصیل و کارکردن می‌گیرد که …

فیلم سینمایی “آن سوی مه” به کارگردانی منوچهر عسگری نسب، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: مهدی قوامی پس از دریافت حکم فرمانداری یکی از شهرهای شمالی برای انجام وظیفه با اتومبیل شخصی عازم منطقه می‌شود. سه مرد که در تعقیب او هستند،‌ مرد دیگری را، که اتومبیلی شبیه اتومبیل قوامی دارد،‌ به قتل می‌رسانند. در جاده مهاجمان با دیدن قوامی متوجه اشتباه خود می‌شوند و او را تعقیب می‌کنند. شب هنگام مه غلیظی جاده را می‌پوشاند. مهاجمان بر اثر ریزش کوه کشته می‌شوند. اتومبیل قوامی نیز به دلیل مه به رودخانه سقوط می‌کند. اما … علیرضا شجاع نوری، ایرج طهماسب، سارا نجفی، میترا قمصری، ابوطالب نجفی و ملیحه نیکجومند در فیلم سینمایی “آن سوی مه” هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “نبوغ شگفت انگیز” به کارگردانی ژان-پی‌یر ژونه، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی هلنا بونهام کارتر، جودی دیویس و کالوم کیث رنی آمده است: توماس پسر بچه ده ساله نابغه‌ای است که در یک مزرعه دور افتاده همراه پدر و مادرش و خواهرش گریسی و برادرش جیسون زندگی می‌کند. مادرش دکتر کلر متخصص حشرات است و مدام در مورد حشرات تحقیق می‌کند و پدرش به کارهای مزرعه و نگهداری گاو و بز می‌رسد. . او اختراعاتی کرده که در انجمن اختراعات جز بهترین‌ها شده است و همه فکر می‌کنند که توماس یک بزرگسال است و توماس هم قضیه را لو نمی‌دهد ولی وقتی می‌بیند که کسی به او توجهی نمی‌کند تصمیم می‌گیرد که به جلسه‌ای که برای اهدا جایزه تشکیل شده است برود و با تنها با قطار سفر می‌کند و …

فیلم سینمایی “راه آبی ابریشم” به کارگردانی محمد بزرگ نیا، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: یک ناخدای ایرانی تصمیم می‌گیرد برای اولین بار مال التجاره باارزشی را با عبور از میانه اقیانوس هند به چین برساند و در این سفر که از خلیج فارس آغاز می‌شود، اتفاقات مختلفی رخ می‌دهد که … عزت‌الله انتظامی، بهرام رادان، داریوش ارجمند، رضا کیانیان، پگاه آهنگرانی و پیام دهکردی در فیلم سینمایی “راه آبی ابریشم” هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “یک پلیس و نصفی” به کارگردانی جاناتان آ راسینبام، پنج شنبه ۱۶ خرداد ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی لو دیاموند فیلیپس، لولو ویلسون و جنت کیدر آمده است: کارینا یک دختر ۱۲ ساله مدرسه‌ای است که مدام نقش پلیس‌ها را در مدرسه دارد و دوست دارد که پلیس باشد او با کاراگاه سیمونز آشنا می‌شود و سعی می‌کند که به او کمک کند ولی کاراگاه سیمونز از او می‌خواهد که در کارهایش دخالت نکند و بارها او را از این کار منع می‌کند. ولی همیشه سر وکله کارینا پیدا می‌شود. کارگاه سیمونز و کارینا یک کارخانه خارج از شهر پر از پهبادهای خراب کار پیدا می‌کنند و با اینکه کاراگاه سیمونز از طرف رئیس پلیس معلق شده است نشان و اسلحه‌اش به او برمی‌گردد. با تلاش و زحمات کاراگاه سیمونز بالاخره یک نفر را دستگیر می‌کنند ولی …

فیلم سینمایی “مرد مورچه‌ای و زنبور” به کارگردانی پیتن رید، پنج شنبه ۱۶ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی پل راد، اوانجلی لی لی، مایکل داگلاس و لارنس فیشبرن خواهیم دید: هنک و ژانت زن و شوهری هستند که یک تونل کوانتومی ساخته‌اند و می‌توانند با کوچک کردن خود وارد دنیای اتم شوند ولی ژانت نمی‌تواند به دنیای معمولی برگردد. سی سال بعد هنک با دخترشان هوپ به طور مخفیانه یک آزمایشگاه کوانتومی درست کرده‌اند و برای ادامه کارشان از اسکات لنگ همکار قدیمیشان کمک خواسته‌اند. اسکات هم به هنک و هوپ کمک می‌کند تا بتوانند ژانت را در دنیای کوانتومی پیدا کنند ولی موجودی به نام شبح که ایوا دختر یکی از همکاران قدیمی هنک است و دچار از هم گسیختگی سلولی شده است برای بهبود نیاز به آزمایشگاه آنها دارد و از طرفی یک قاچاقچی تجهیزات کوانتومی هم برای کارهای خلاف خود می‌خواهد آزمایشگاه را به دست بیاورد که …

انیمیشن سینمایی “جرج کنجکاو” به کارگردانی متیو اوکلاهان، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان آمده است: تد در یک موزه کار می‌کند ولی موزه دیگر هیچ بازدید کننده‌ای ندارد و ورشکست شده، آقای بلومبری رئیس موزه تد را برای ییدا کردن مجسمه بزرگ زاگاوا به آفریقا می‌فرستد ولی تد فقط یک مجسمه کوجک ۸ سانتی پیدا می‌کند و برمی‌گردد. ولی یک میمون با او به شهر آمده تا اینکه بالاخره تد تصمیم می‌گیرد که میمونش را که نامش را جورج گذاشته تحویل باغ وحش دهد ولی جورج فرار می‌کند و تد به دنبالش می‌رود و …

فیلم سینمایی “تغییر چهره” به کارگردانی نیراج پاندی، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی راکول پریت سینگ، آنوپام کر و سیدهارث مالهوترا خواهیم دید: سرهنگ آپی سینگ به خواست رئیس ارتش یک گروه محرمانه تشکیل داده است که یکی از بهترین نیروهایش جی بخشی است که ظاهرا متهم به خیانت و همکاری با سرویس اطلاعات شده است و سرهنگ آپی به دنبال اوست. تا اینکه وزیر سابق گورین درسینگ می‌خواهد برای خرید تسلیحات به چندین برابر قیمت رئیس ارتش را تحت فشار قرار دهد و حتی به او رشوه بدهد ولی وقتی او قبول نمی‌کند. او را متهم به راه اندازی این گروه بدون مجوز قانونی می‌نماید و …

 شبکه شما

‌ فیلم تلویزیونی “دژ سوق” به کارگردانی سید مجید پرهیز، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: علی، علی رغم تحت تعقیب بودنش به دلیل فعالیت‌های انقلابی‌اش به منطقه سوق بر می‌گردد، چرا که قرار است جشنی به مناسبت صدور گاز به کشور شوروی گرفته شود. از آنجا که قرارداد صدور گازقراردادی استعماری است علی قصد دارد تا پمپ تقویت کننده گاز را که در این منطقه قرار دارد منفجر کند. در این زمان نارگل نامزد علی، حلقه‌اش را به او پس می‌دهد. با این هدف که مانع آسیب رساندن استوار عقیلی به علی شود، که رئیس پاسگاه سوق خواستگار او است. از طرفی دو شکار چی به منطقه آمده‌اند، که بعدا مشخص می‌شود نیروهای ساواکی هستند، و چون از عوامل روستایی با سمت و سوی آمریکایی هستند می‌خواهند پمپ را منفجر کنند تا هم مانع صدور گاز شوند و هم عمل را به گردن علی انداخته و از آن بهره برداری سیاسی علیه نیروهای انقلابی کنند. علی با ارشاد روحانی منطقه در می‌یابد که …روناک یونسی، فرهاد جم، جمشید جهان زاده و صدرالدین حجازی در فیلم تلویزیونی “دژ سوق” بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “سوار در غبار” به کارگردانی حسین تبریزی، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: اصلان بیک، خان ظالم روستا بر سر قطعه زمینی مرغوب با طغرل بیک خان روستای مجاور اختلافی دیرینه دارد. آن دو تصمیم می‌گیرند مسابقه‌ای بین دو گروه از سوارکاران دو روستا برگزار کرده و شخص برنده، مالک زمین را مشخص کند. شخصی به نام علیار که به تازگی برای کار به آن منطقه آمده از سوی اصلان بیک برای مسابقه انتخاب می‌شود. علیار در خانه ساکن شده که صاحب آن پسری به نام سلیم دارد که فردی با هوش و به نوعی مبارز است به اصلان بیک که علیار را سوار کاری ماهرتر و گزیل اسب ویژه‌اش را فاتح می‌داند با تصور عدم توفیق سلیم این پیشنهاد را می‌پذیرد که … شهرام ابراهیمی، محمد رضا ژاله محرابی، علیرضا محبی و داود شیر علی در فیلم تلویزیونی “سوار در غبار” بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی “به روح پدرم” به کارگردانی سید جواد رضویان، پنجشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: روح پدر هوشنگ که مدتی است از دنیا رفته، نزد پسرش می‌آید و از او می‌خواهد تا بدهی‌هایی که داشته را به چند نفر پرداخت کند که در جریان پرداخت این بدهی‌ها اتفاقاتی می‌افتد و هوشنگ با روح پدرش زندگی می‌کند و … سید جواد رضویان، یوسف تیموری، احمد پور مخبر و صبا کمالی در فیلم سینمایی “به روح پدرم” بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “خیال نقش” به کارگردانی احمد فیضی، پنجشنبه ۱۶خرداد ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره رضا پسر بچه ای ۱۳-۱۴ ساله است که با مادر و خواهرش زندگی می‌کند. و قصد دارد با تلاش و کوشش خود بتواند در اقتصاد خانواده تاثیر بگذارد، و در این راه با مشکلاتی رو به رو می‌شود، او که در مقطع راهنمایی تحصیل می‌کند گاهی با اذیت برخی همسالان مواجه می‌شود، اما ایستادگی می‌کند، او در کـارگاه رنگرزی فرش ابریشم کار می‌کند. کارگاه به دلیل خراب شدن بازار فرش در آستـانه ورشکستگی است که … قاسم زارع، حسین توشه، فاطمه سرلک، مانی رحمانی، امیرعباس حمزه، مهدی نیک روش، مهدی رکنی، فاطمه سلیمانی و علی مقدم در فیلم تلویزیونی “خیال نقش” هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی “غریبه” به کارگردانی بهادر اسدی، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: بابک و دانیال دو دوست صمیمی که جویای کار هستند به پیشنهاد نامزد بابک، قرار می‌شود در خانه سالمندان مشغول به کار شوند. یکی از افراد این خانه به نام رحمت که خود را سالمند نشان می‌دهد، با ساکن شدن در خانه سالمندان مدعی می‌شود که در زیر یکی از اتاق‌های این خانه گنجی پنهان است و او نقشه آن را دارد و این موضوع را با دانیال در میان می‌گذارد و همه سالمندان به نحوی از این موضوع مطلع می‌شوند. در این میان کبیری که خود را صاحب این ملک می‌داند سعی می‌کند با توسل به زور این خانه را تصاحب کند اما با مقاومت خانم گوهری مسئول خانه و سالمندان مواجه می‌شود. گوهری به سفر زیارتی می‌رود. رحمت و دیگر افراد خانه از فرصت استفاده کرده و به سراغ محل گنج می‌روند. اما … عباس جمشیدی، مهرداد نیکنام، سوسن پرور، ناصر گیتی‌جاه و شهاب تیموریان در این فیلم بازی کرده‌اند.

 شبکه کودک

انیمیشن سینمایی “وقتی مارنی آنجا بود” به کارگردانی هیروماسا یونیبایاشی، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: آنا، دخترک تنهایی است که هیچ دوستی ندارد و به‌شدت از این تنهایی رنج می‌برد؛ به همین دلیل پدر و مادرش تصمیم می‌گیرند برای عوض کردن حال و هوایش او را به سفر بفرستند. آنا ساساکی، یک دختر ۱۲ ساله درون‌گرا است که در شهر ساپورو زندگی می‌کند. او مبتلا به بیماری آسم است و معمولاً گوشه‌گیر بوده و ارتباط کمی با دیگران دارد. دکتر آنا بعد از آخرین باری که او به سرفه افتاد و …

فیلم سینمایی “شازده کوچولو” به کارگردانی مارک آزبورن، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: روزی دخترکی درباره شاهزاده کوچولویی که در یک سیاره کوچک واقع در نقطه‌ای بسیار دور در کهکشان زندگی می‌کند اطلاعاتی به دست می‌آورد. شاهزاده کوچولو از این نوع زندگی راضی و خوشحال نیست و هیچ علاقه‌ای نیز به تنهایی ندارد. تا اینکه روزی با یک خلبان جوان آشنا می‌شود که ادعا می‌کند از سیاره‌ای بسیار دور آمده که در آن سیاره انسان‌های زیادی با شادی در کنار هم زندگی می‌کنند…

فیلم سینمایی “پاکوچولو” به کارگردانی کاری کیرکپاتریک، پنجشنبه ۱۶خرداد ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: میگو، تنها پاگنده‌ای است که به وجود پاکوچولوها معتقد است. او برای اثبات این عقیده، شهر خود را ترک می‌کند تا حقیقت را به همه ثابت کند. شهر پاگنده‌ها در میان ابرها قرار دارد؛ در بالاترین نقطۀ زمین، روی کوه‌ها که از سنگ و برف تشکیل شده است. در این نقطه فقط غول‌های بزرگی به نام پاگنده زندگی می‌کنند و هیچ پاکوچولو یا انسانی بر طبق قوانین علمی سنگی وجود ندارد. افراد این شهر معتقدند پاکوچولوها موجودات غیرواقعی هستند. آن‌ها هیچ‌کدام تا به حال شهر خود را ترک نکرده‌اند و در دنیای خود با آرامش و شادی زندگی می‌کنند. در این بین میگو تنها پاگنده‌ای است که به‌طور اتفاقی وقتی در حال تمرین برای ضربه زدن به سنگ بزرگ است انسان‌ها را می‌بیند که …

فیلم سینمایی “کاپیتان کوسه” به کارگردانی جان استالتز و هوبرت ویلاند، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: کاپتان کوسه با وجود کوچکی‌اش قصد دارد بزرگ‌ترین دزد دریایی دریا شود. او برای این کار فقط به خدمه و قطب‌نما احتیاج دارد. کاپیتان کوسه در جستجوی خدمه و قطب‌نما برای کشتی‌اش با دختر و پسری آشنا می‌شود که می‌توانند خدمۀ او باشند. بانی دختر کاپیتان نیروی دریایی است. او برای اینکه بتواند یک دریانورد شود از کشتی پدرش فرار می‌کند و به‌طور اتفاقی در قایق کاپیتان کوسه مخفی می‌شود. این اتفاق باعث شده تا پدرش فکر ‌کند که کاپیتان کوسه و مایکی او را دزدیده‌اند! برای همین جایزه‌ای تعیین می‌کند تا …

 شبکه امید

انیمیشن سینمایی “پا به پای آفتاب” به کارگردانی رسول بابارضا، سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: قشون دولتی برای سرکوب عشایر بختیاری در مسیر خود از اطراف خمین در حال گذر بودند که دچار مشکل در تهیه آذوقه می‌شوند. آنها با تبانی با راهزنان منطقه، کاروان زیارتی خمین را در مقابل باج و خراج گروگان می‌گیرند. در این میان روح‌الله از جوانان شهر به همراه دیگر دوستان خود دسیسۀ راهزنان را ناکام می‌گذارند…

فیلم سینمایی “اقبال کودک شجاع” به کارگردانی مایکل فوزلیر و بابک پیامی، چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. داستان فیلم در مورد پسری است که برای خرید داروی برادرش به بازار می‌رود اما در راه زندانی بچه دزدها می شود تا به کار اجباری قالی بافی مشغول شود در این بین همه به هنر زیبای او پی می برند…

فیلم سینمایی “آدم فضایی‌‎ها مشقهامو خوردن” به کارگردانی سین مک نامارا، پنجشنبه ۱۶خرداد ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. این فیلم در مورد پسری دوازده ساله به نام راد آلبرایت است که وقتی یک سفینه فضایی کوچک در اتاق خواب او به زمین می‌نشیند بسیار تعجب می‌کند و او بعد از این ماجرای عجیب و غریب با مسائل و ماجراهای جالب تری مواجه می‌شود که …

فیلم سینمایی “جیم دگمه و لوکاس لوکوموتیو ران” به کارگردانی دنیس گانزل، جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: یک پسربچه‌ یتیم در جستجوی گذشته خود است؛ شاهزاده‎ای که در شهر خطرناک دراگون‌سیتی زندانی شده؛ جیم و دوستش لوک در حال اکتشاف سرزمین‌هایی اسرارآمیز در طول سفری که تنها یک بار در زندگی رخ می‌دهد و …

 شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی “استرداد” به کارگردانی علی غفاری، “کیلومتر ۱۴” به کارگردانی جواد افشار، “قتل در قطار سریع السیر”، “سیکاریو”، “داستان”، “لیلا” به کارگردانی داریوش مهرجوی و “تی ۳۴” سه‌شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی “موگلی”، “لیلا” به کارگردانی داریوش مهرجویی، “دکتر وونگ در سفر”، “فرمانروا”، “دو نفر و نصفی” به کارگردانی یدالله صمدی و “تاکسی ۵” چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی “ایدی”، “به روح پدرم” به کارگردانی جواد رضویان، “جومانجی”، “آشپزی با عشق”، “داری دیوونم می‌کنی”، “ای ایران” به کارگردانی ناصر تقوایی و “لونه زنبور” به کارگردانی برزو نیک نژاد، پنجشنبه ۱۶خرداد ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی “سارا کوچولو”، “فصل نرگس” به کارگردانی نگار آذربایجانی، “دفتر کار”، “یواش یواش بگو”، “دوست من خرس”، “همسر” به کارگردانی مهدی فخیم زاده و “آنتوان فیشر” جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.