جلسه تشریح ماموریت انتظامی و ترافیکی قرارگاه روح الله 13خرداد ماه سال جاری در کلانتری مصطفی خمینی (ره) واقع در عوارضی اتوبان تهران - قم با حضور سردار حسین اشتری؛ فرمانده ناجا و سردار رحیمی، رییس پلیس پایتخت برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایلتنا و به نقل از ایلنا، سردار اشتری، فرمانده ناجا ضمن عرض تسلیت به مناسبت سی امین سالگرد رحلت امام خمینی (ره)، در رابطه با اقدامات پلیس برای برگزاری مراسم ارتحال امام گفت: قرارگاه ترافیکی و پلیسی امام علی (ع) با قرارگاه ترافیکی، امنیتی روح الله نشستی در جهت تمهیدات عید فطر و همزمانی آن با سالگرد ارتحال امام (ره) داشت. خوشبختانه هماهنگی خوبی بین نیروهای امنیتی و پلیس ایران وجود دارد.

وی افزود: از هجده استان به حرم امام، زائر می‌آید که برای این منظور ۷ هزار اتوبوس و تعدادی سواری منظور شده است. برآورد شده است که سیصد هزار زائر حضور بهم برسانند. بر این منظور ۲۰ هزار نیروی پلیس آماده به خدمت گمارده شده‌اند. از بعد ترافیکی هماهنگی های بسیار خوبی صورت گرفته است که مسیرهای مبدا و مقصد را پوشش خواهند داد. اتوبوس ها با اتصال به سامانه بلد یا نشان مسیر حرکت و مسیر استقرارشان از پیش معین شده است.

سردار اشتری در رابطه با تمهیدات مربوط به همزمانی عید سعید فطر با سالگرد ارتحال امام گفت: ۲۷ هزار نیرو تا فردای پایان مراسم در منطقه حضور خواهند داشت، با این وجود درخواست همکاری هموطنان را با پلیس، مانند همیشه داریم.

انتها پیام/