براساس شایعه‌ای که به تازگی منتشر شده است احتمال سه گوشی آخر شرکت گوگل، امروز نسخه دهم اندروید را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی خبرگزاری دبنا، چند روز پیش اعلام شده بود که شرکت گوگل قصد دارد نسخه جدید اندروید را برای گوشی Google Pixel عرضه کند. به تازگی شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شده است که اعلام می‌کند شرکت گوگل قصد دارد امروز نسخه جدید سیستم عامل اندروید را برای گوشی‌های خود عرضه کند؛ از طرفی هم با توجه به این موضوع که صفحه توییتر سیستم عامل اندروید در ویدئویی تمامی تغییرات و ویژگی‌های اندروید نسخه ۱۰ را اعلام کرده است، احتمال دارد این شایعه درست باشد.

در این شایعه ذکر نشده است که کدام یک از گوشی‌های شرکت گوگل ابتدا بروزرسانی را دریافت خواهند کرد، اما قرار است این بروزرسانی برای گوشی‌های Google Pixel 3، Google Pixel 3XL و Google Pixel 3a عرضه شود و هر سه گوشی این شرکت در یک روز، بروزرسانی مذکور را دریافت خواهند کرد.

 

براساس آنچه در صفحه رسمی سیستم عامل اندروید در توییتر منتشر شده است ظاهرا این سیستم عامل به طور کامل از حالت تیره پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌تواند به انتخاب خود آن را فعال یا غیرفعال کند، به این ترتیب بیشتر برنامه‌‎های شرکت گوگل از حالت تیره پشتیبانی خواهند کرد همچنین با فعال سازی این حالت مصرف باتری گوشی کاهش خواهد یافت. در نسخه جدید اندروید شرکت گوگل شیوه نمایش پیام‌های ورودی به گوشی را تغییر داده است و کاربر می‌تواند بسیار راحت‌تر از قبل به پیام‌های خود جواب دهد.