رسول خطیبی می‌گوید پرسپولیس زخم خورده و برای جبران نتیجه بازی قبلی به تبریز می‌آید.

به گزارش واحد ورزشی “خبرگزاری دبنا”، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس حاضر شد و در ابتدا گفت: اولین بازی ما در جام حذفی با قهرمان فصل گذشته است، شرایط تیم از لحاظ بدنی و روحی کاملا آماده است. شرایط روحی تیم ما بسیار خوب است و امیدواریم از طرف ما بازی زیبایی را ببینیم. در سه روز گذشته ریکاوری بسیار خوبی انجام شده و میخواهیم با ارائه یک بازی خوب، پیروزی را به دست آوریم. در لیگ و جام حذفی قرعه سختی را داشته ایم و میخواهیم در این بازی هم پیروز شویم.

او در پاسخ به سوالی راجع به بازی ۹ سال پیش در جام حذفی با پرسپولیس عنوان کرد: تفاوت آن بازی با الان این است که بازی قبلی فینال بود. ما باید آن بازی هم قهرمان می‌شدیم اما دو اخراج کار را سخت کرد. الان هم با قهرمان فصل گذشته بازی داریم اما جوانان ما کاری می‌کنند که هواداران فوتبال تبریز خوشحال باشند.

خطیبی درباره شرایط پرسپولیس هم عنوان کرد: من اعتقاد دارم پرسپولیس زخم خورده است و می‌خواهد از بحران خارج شود و بازی قبل را جبران کند. به نظرم این برای ما هم خوب است و هم بد. شاید کمی احساس در نمایش این تیم باشد و شاید هم با تمام وجود بیایند که این برای ما بد می‌شود. اما همه این ها را با بازیکنان صحبت کرده‌ایم و قطعا از حیثیت فوتبال تبریز دفاع می‌کنیم.

او درباره پیروزی تراکتور و ماشین سازی مقابل تیم های تهران و امید برای سومین پیروزی توضیح داد: اولا امیدوارم هواداران فوتبال استان بیایند از ما حمایت کنند و ما هم امیدواریم که بتوانیم این روند را ادامه دهیم. خواهش می‌کنم اطلاع رسانی کنید که بازی ساعت ۱۵ برگزار می‌شود تا هواداران بدانند. ما می‌خواهیم از دقیقه اول حمایت آن ها را ببینیم و این روند پیروزی مقابل تیم های تهرانی را ادامه دهیم.

رسول خطیبی درباره تعداد بالای گل های زده و خورده اش گفت: تیمی که هجومی بازی می‌کند این اتفاق برایش میفتد. اما بازی فردا فرق می‌کند، نمی‌خواهم درباره بازی فردا حرف بزنم اما برنامه ای قوی برای دیدار فردا داریم و می‌خواهیم موفق باشیم.  برنامه ما برای فردا متفاوت خواهد بود.
سرمربی ماشین سازی در پایان گفت: تمام بازی های لیگ را که نگاه کنید، تقرییا ۸۰ درصد دروازه بان ها اشتباه داشته اند. در این هفته مربی با دروازه بان های ما تمرین کرده  تا لک برای بازی فردا اماده باشد.