سازمان هواشناسی از تداوم کاهش دما در شهرهای زیارتی عراق خبر داد و اعلام کرد: امروز در مهران پدیده گرد و خاک روی می‌دهد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دبنا، امروز آسمان خسروی در قصرشیرین صاف گاهی افزایش ابر با وزش باد و بارش‌های خفیف پیش‌بینی شده است. بیشینه دمای امروز خسروی ۳۳ و کمینه ۱۶ درجه است. فردا آسمان این منطقه صاف با بیشینه  ۳۴ و کمینه ۱۷ درجه پیش بینی می‌شود.

آسمان مهران امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با پدیده گرد و غبار خواهد بود؛ بیشینه و کمینه دما امروز مهران ۳۹ و ۲۳ درجه و برای فردا ۳۹ و ۲۴درجه است. فردا سه شنبه برای مهران اسمان صاف گاهی همراه با وزش بادهای شدید پیش بینی شده است.

آسمان شلمچه امروز صاف تا قسمتی ابری، به تدریج با افزایش ابر و وزش باد همراه خواهد بود، فردا نیز این شهر همین وضعیت را خواهد داشت. بیشینه دمای شلمچه فردا ۴۰ و کمینه دما ۲۳ درجه است.

برای امروز کربلا  آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، بیشینه ۳۸ و کمینه ۲۲، فردا صاف گاهی افزایش ابر با بیشینه ۳۸ و کمینه ۲۱ درجه پیش بینی شده است.

سازمان هواشناسی همچنین اعلام کرده آسمان نجف امروز صاف گاهی افزایش ابر و بیشینه دمای ۳۸ درجه ای است. فردا این شهر آسمان صاف تا قسمتی ابری با بیشینه ۳۸ و کمینه ۲۱ درجه دارد.

کاظمین نیز امروز آسمان صاف با بیشینه دما ۳۷ و کمینه دمای ۲۱ است. فردا آسمان این شهر صاف گاهی افزایش ابر با بیشینه دمای ۳۷ درجه‌ای و کمینه ۲۱ درجه‌ای پیش بینی می‌شود.