امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: تیم مس رفسنجان از لیگ یک به لیگ برتر آمده تغییرات زیادی داشته و احتیاج به زمان دارد.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت:

کرمان استانی است که من واقعاً خاطرات خوبی از آن دارم. قبل از اینکه راجع به مسائل فنی صحبت کنم واقعا باید از رفتار معرفتی تیم میزبان نهایت تشکر را داشته باشم که همه‌گونه امکانات را در اختیار ما گذاشتند. نیروی انتظامی اسکورت تمرین و مسابقه بود که جا دارد تشکر کنم.

وی گفت:

ربیعی مربی بسیار جوانی است که دارای سبک است. در آینده نزدیک محمد ربیعی شاید یکی از بهترین مربیان تاریخ ایران شود چون ایده، سبک و آنالیز بازی را دارد. مس رفسنجان از لیگ برتر لیگ یک آمده تغییرات زیادی داشته و احتیاج به زمان دارد. سال گذشته گل‌گهر تا ده، پانزده هفته شرایط اصلاً خوبی نداشت. از آن طرف به نظر من قرعه‌ بدی به تیم مس رفسنجان خورده است. امروز مس رفسنجان خیلی ما را اذیت کرد و یک بازی پایاپای بود. با حرفه‌ای‌گری بازیکنان و بازی خوبی که بچه‌های ما در نیمه دوم انجام دادند سه امتیاز را گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان خاطرنشان کرد:

نیمه اول در حد و اندازه‌های خودمان نبودیم ئ علتش زمین است و انشاءالله هر چه زودتر این استادیوم جدید آماده شود. این زمین برای مس رفسنجان هم اصلا خوب نیست چون تیم تکنیکی هستند. این زمین برای آنها سَم است. امیدوارم هر چه زودتر چمن طبیعی‌شان آماده شود.

امیر قلعه‌نویی گفت:

تیم ما نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد. بچه‌های ما در نیمه دوم نسبت به زمین عادت کردند و توانستیم بازی را ببریم و سه امتیاز را به دست بیاوریم. از تک‌تک بازیکنان تشکر می‌کنم. مس رفسنجان هم می‌توانست برنده بازی باشد.

امیر قلعه‌نویی درباره عملکرد داوری گفت:

بحث داوری بالاخره داد و بیداد در بازی است. فکر می‌کنم گلی که علی ابراهیمی زد سالم بود. در مورد پنالتی‌ها هم داور به صحنه نزدیک بود و فکر نکنم پنالتی رخ داده باشد. به سنی رسیدیم که جوان نیستیم و کمتر راجع به داوری صحبت کنیم بهتر است و این داد و بیدادها در شرایط بازی است. به خودمان قول دادیم که بعد از اتفاقی که افتاده مراعات کنیم.

  • منبع خبر : https://www.ghatreh.com/news/nn56024900/-------