دکتر غلامرضا حسن پور فرمانده بسیج اصناف کل کشور در راستای پیگیری های میدانی از واحدهای تولیدی صنایع چوبی و مبلمان شهرستان پردیس بازدید نمود.

 

در این دیدار که با حضور مسئولان و مدیران: مهندس فرزین درخشانپور ریاست اتاق اصناف شهرستان پردیس، مهندس مسعود امرالهی مدیر اجرایی بسیج اصناف ایران ، مهندس حامد سوریان ریاست اداره صمت پردیس ، مسعود اقتداری ریاست اتحادیه درودگران پردیس، سرهنگ گرمابدری فرمانده سپاه پردیس، سرهنگ علمدار فرمانده بسیج اصناف استان تهران، سرهنگ مجیدی فرمانده بسیج اصناف پردیس و جمعی از کارآفرینان شهرستان پردیس صورت گرفت بر ظرفیتهای صنایع چوبی و خودکفایی در زنجیره های این بخش تاکید شد.

لازم به ذکر است دکتر حسن پور از واحدهای تولیدی مبل فنسی و ساحل چوب و نمایشگاه صنایع دستی و مبلمان سلامی بازدید و از دغدغه های این کارآفرینان به طور میدانی نیز مطلع شدند.

ایشان ضمن تشکر از خدمات مسئولان شهرستان پردیس در اهتمام نسبت خدمت رسانی به جامعه تولید کنندگان این منطقه مستعد اشتغال و تولید، تاکید و دستور به رسیدگی هرچه سریعتر موانع تولید بر اهتمام حدی بسیج اصناف برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهت توسعه برنامه های جهش تولید ملی و رفع معضلات و موانع تولید کنندگان در اتاق اصناف و اداره صمت شهرستان تاکید نمودند.