مدیریت در سازمان بهزیستی با نگاه کارشناسانه؛ کاری تخصصی و فوق تخصصی است که نیاز است فردی از جنس و بدنه سازمان بهزیستی که آشنا به لایه های پنهان و آشکار و سطوح مختلف و متنوع آن باشد برای آن انتخاب شود.

جمعی از اساتید دانشگاهی وفعالان اجتماعی که با نگاهی موشکافانه به مسایل بهزیستی نگاه می کنند حمایت خودرا دکتر محمد شجاع اعلام کردند.

آنها با تاکید بر اینکه رییس سازمان بهزیستی کشور باید با مدیریت جهادی و انقلابی بتواند گامی مهم برای خدمت رسانی و  پیشرفت کشور بردارد خاظر نشان ساختند: مدیر و رئیسی که آشنا به اسناد بالادستی نظام، معتقد به اجرای درست قوانین، آشنا به سیاست اقتصاد مقاومتی، دغدغه مند اشتغال؛ آموزش و توانمند سازی معلولان و ارتقا زنجیره شغلی آنها، سودآوری فعالیتهای بهزیستی، تأمین مسکِن و رفاه معلولان، همچنین فردی جوان، باتجربه، نخبه و کارآمد و فساد ستیز باشد، و در عین حال از جنس و بدنه سازمان بهزیستی باشد بهترین گزینه است که اقای شجاع تمام این محسنات را دارد.

لذا از جنابعالی با توجه به شناختی که داریم و با توجه به اولویت دادن محور انتخاب مدیر و  رئیسی از “جنس سازمان بهزیستی ” در وزارتخانه مطبوع، انشاالله در ساختن دولت مردمی و ایرانی قوی که منشاء تحولات اساسی در کشور و همچنین در سازمان بهزیستی باشد را برگزینید.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری "دبنا"