معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: نمایشگاه عرضه مد و لباس بانوان زنجان، نمایشگاهی است که در راستای نیازهای جامعه حرکت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان ، ابراهیم قاسمی درخصوص برگزاری نمایشگاه مد و لباس در استان زنجان، اظهار کرد: نمایشگاه عرضه مد و لباس بانوان در ۶ ، ۷ و ۸ اردیبهشت‌ماه در زنجان برگزار خواهد شد که این نمایشگاه میزبان برندهای لباس از طراحان استان زنجان و سراسر کشور است.

وی افزود: نمایشگاه عرضه مد و لباس بانوان در مجتمع اشراق زنجان طی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد که زمان بازدید از این نمایشگاه در دو روز اول از ساعت ۱۶ الی ۲۲ و در روز جمعه از ساعت ۱۱ صبح الی ۲۲ خواهد بود.
این مسئول با بیان اینکه نمایشگاه توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس استان که دبیر آن اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان است، برگزار می‌شود، تصریح کرد: نمایشگاه عرضه مد و لباس بانوان، نمایشگاهی خاص است و شاید مدی که در این نمایشگاه وجود دارد در بیرون از نمایشگاه نباشد. همچنین در این نمایشگاه طرح تعویض چادر مشکی کهنه با پارچه به قیمت کارخانه نیز اجرا شده و بن تخفیف نیز ارائه می‌شود.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه نمایشگاه عرضه مد و لباس بانوان در راستای نیازهای جامعه حرکت می‌کند، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی برای آشنایی و ارتباط‌گیری برندها با یکدیگر است. همچنین شاید در جامعه کسی که می‌خواهد پوشش اسلامی ‌داشته باشد
نتواند برخی از نیازهایش را تامین کند ولی از این طریق می‌تواند ارتباط بگیرد و نیازش را تامین کند.
  • منبع خبر : اداره ارشاد زنجان